Turniej Bowlingowy

W piątek 19 stycznia 2024 r. w restauracji Dobrodziej odbył się Turniej Bowlingowy członków Krzemieniewskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Czytaj więcej
Wyjazd do Gryżyny

W piątek 7 lipca br. słuchacze Krzemieniewskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku wyjechali do Gryżyny w powiecie kościańskim.

Czytaj więcej
Turniej bowlingowy

W piątek 24 lutego 2023 roku w restauracji Dobrodziej odbył się Turniej bowlingowy dla słuchaczy Krzemieniewskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Czytaj więcej
Spotkanie członków Krzemieniewskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

W środę 18 stycznia br. w Sali narad Urzędu Gminy w Krzemieniewie spotkali się słuchacze Krzemieniewskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Studenci wysłuchali informacji Wójta Gminy Radosława Sobeckiego nt. budżetu i realizacji zadań inwestycyjnych w 2023 r. Wójt omówił także wydatki majątkowe i bieżą…

Czytaj więcej
Wyjazd do Opactwa Benedyktynów w Lubiniu

W poniedziałek 28 listopada 2022 roku studenci Krzemieniewskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku uczestniczyli w wyjazdowych zajęciach w Opactwie w Lubiniu. Po przyjeździe usłyszeliśmy informację o 300 letnim kasztanie, który rośnie przed Klasztorem. Referujący Brat przedstawił historię Zakonu Benedykt…

Czytaj więcej
Spotkanie z podróżnikiem

Słuchacze Krzemieniewskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku uczestniczyli w piątek 25 listopada 2022 roku w prelekcji Jacka Jasińskiego na temat podróży konno Jedwabnym szlakiem. Podróż przebiegała po bezdrożach Kaukazu, Iranu i Azji Centralnej.

Czytaj więcej
Pamiętamy o Osieckiej?

W piątek 27 maja br. w Sali Gminnego Centrum Kultury w Garzynie słuchacze Krzemieniewskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku Uczestniczyli w wykładzie Pamiętajmy o Osieckiej.

Czytaj więcej
Sekrety ziołowej natury

Słuchacze Krzemieniewskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku spotkali się w środę, 20 kwietnia 2022 roku w Sali Urzędu Gminy w Krzemieniewie. Tematem wykładu były sekrety ziołowej natury. Prelegentami byli pracownicy firmy Kawon  z Gostynia Tomasz Biskupski i Bernadeta Staśkiewicz.

Czytaj więcej
Spotkanie z mieszkańcami Ukrainy

W czwartek 31 marca 2022 roku w sali narad Urzędu Gminy słuchacze Krzemieniewskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku spotkali się z mieszkańcami Ukrainy, którzy w wyniku działań wojennych przybyli i mieszkają na terenie gminy Krzemieniewo.

Czytaj więcej
Spotkanie z podróżnikami

Słuchacze Krzemieniewskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku uczestniczyli w spotkaniu z podróżnikami Agą i Bartoszem Wrzosek. Spotkanie odbyło się w piątek, 4 marca 2022 roku w Sali GCK w Garzynie.

Czytaj więcej
Świąteczne spotkanie słuchaczy KUTW

We wtorek 14 grudnia 2021 roku w Szkole Podstawowej w Pawłowicach spotkali się studenci Krzemieniewskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. W spotkaniu uczestniczyli: Ojciec Eliot Gwardian Franciszkanów z Osiecznej, Proboszcz Parafii w Pawłowicach ks. Jan Roszyk oraz Wójt Gminy Krzemieniewo Radosław Sob…

Czytaj więcej
Spotkanie z podróżnikiem

W piątek, 5 listopada 2021 roku w sali Gminnego Centrum Kultury w Garzynie członkowie Krzemieniewskiego Uniwersytetu Trzeciego spotkali się z podróżnikiem Marcinem Gawrukiem. Prelegent przedstawił wiele ciekawych informacji na temat żyjącego w Indonezji plemienia Mantawajowie. Zamieszkują oni w pusz…

Czytaj więcej
Inauguracja roku akademickiego 2021/2022

W piątek, 8 października 2021 r. w Sali Gminnego Centrum Kultury w Garzynie słuchacze Krzemieniewskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku rozpoczęli nowy rok akademicki 2021/2022. W uroczystości uczestniczyło 27 studentów. W pierwszej części wójt Radosław Sobecki przekazał uczestnikom życzenia i wręczył…

Czytaj więcej